• Ube-violetin jamssin jauhe – 100g
    Ube-violetin jamssin jauhe – 100g
    Ube-violetin jamssin jauhe – 100g

    Ube-violetin jamssin jauhe – 100g

    €14,95
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €149,50 per kg
  • Vaaleanpunainen pitajajauhe – 70g
    Vaaleanpunainen pitajajauhe – 70g
    Vaaleanpunainen pitajajauhe – 70g

    Vaaleanpunainen pitajajauhe – 70g

    €15,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €228,43 per kg
  • Opuntiajauhe – 70g
    Opuntiajauhe – 70g
    Opuntiajauhe – 70g

    Opuntiajauhe – 70g

    €11,95
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €170,71 per kg
  • Ensiluokkainen luomu-matchajauhe – 70g
    Ensiluokkainen luomu-matchajauhe – 70g
    Ensiluokkainen luomu-matchajauhe – 70g

    Ensiluokkainen luomu-matchajauhe – 70g

    €15,95
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €227,86 per kg
  • Sininen spirulinajauhe – 50g
    Bulk blue spirulina powder product packaging and drink example supplier Europe
    Sininen spirulinajauhe – 50g

    Sininen spirulinajauhe – 50g

    €19,95
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €399,00 per kg
  • Luomu-açaijauhe – 70g
    Luomu-açaijauhe – 70g
    Luomu-açaijauhe – 70g

    Luomu-açaijauhe – 70g

    €13,95
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €199,29 per kg
  • Perhoshernejauhe 70g
    Perhoshernejauhe 70g
    Perhoshernejauhe 70g

    Perhoshernejauhe 70g

    €15,95
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €227,86 per kg
  • Kurpitsamaustejauhe – 100g
    Kurpitsamaustejauhe – 100g
    Kurpitsamaustejauhe – 100g

    Kurpitsamaustejauhe – 100g

    €12,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €129,90 per kg
  • Luonnonmukainen keltainen kurkumiinijauhe 70g
    Luonnonmukainen keltainen kurkumiinijauhe 70g
    Luonnonmukainen keltainen kurkumiinijauhe 70g

    Luonnonmukainen keltainen kurkumiinijauhe 70g

    €14,95
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €213,57 per kg
  • Purppuranpunainen bataattijauhe – 70g
    Purppuranpunainen bataattijauhe – 70g
    Purppuranpunainen bataattijauhe – 70g

    Purppuranpunainen bataattijauhe – 70g

    €9,95
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €142,14 per kg
  • Passionhedelmäjauhe – 70g
    Passionhedelmäjauhe – 70g
    Passionhedelmäjauhe – 70g

    Passionhedelmäjauhe – 70g

    €13,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €199,86 per kg
  • Hibiscus-jauhe – 100g
    Hibiscus-jauhe – 100g
    Hibiscus-jauhe – 100g

    Hibiscus-jauhe – 100g

    €8,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €89,90 per kg
  • Musta kaakaojauhe – 100g
    Musta kaakaojauhe – 100g
    Musta kaakaojauhe – 100g

    Musta kaakaojauhe – 100g

    €9,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €99,90 per kg
  • Luomuporkkanajauhe – 70g
    Luomuporkkanajauhe – 70g
    Luomuporkkanajauhe – 70g

    Luomuporkkanajauhe – 70g

    €9,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €142,71 per kg
  • Luomu-açaijauhe – 500g
    Luomu-açaijauhe – 500g
    Luomu-açaijauhe – 500g

    Luomu-açaijauhe – 500g

    €79,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €159,98 per kg
  • Premium-luomu-matchajauhe – 500g
    Premium-luomu-matchajauhe – 500g
    Premium-luomu-matchajauhe – 500g

    Premium-luomu-matchajauhe – 500g

    €79,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €159,98 per kg
  • Perhosenherne -jauhe 500g
    Perhosenherne -jauhe 500g
    Perhosenherne -jauhe 500g

    Perhosenherne -jauhe 500g

    €120,00
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €240,00 per kg
  • Vaaleanpunainen pitajajauhe – 500g
    Vaaleanpunainen pitajajauhe – 500g
    Vaaleanpunainen pitajajauhe – 500g

    Vaaleanpunainen pitajajauhe – 500g

    €49,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €99,98 per kg
  • Sininen spirulinajauhe – 500g
    Sininen spirulinajauhe – 500g
    Sininen spirulinajauhe – 500g

    Sininen spirulinajauhe – 500g

    €149,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €299,98 per kg
  • Vaaleanpunainen pitajajauhe – 1kg
    Vaaleanpunainen pitajajauhe – 1kg
    Vaaleanpunainen pitajajauhe – 1kg

    Vaaleanpunainen pitajajauhe – 1kg

    €169,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €169,99 per kg
  • Ube-lilat jamssijauhe – 1kg
    Ube-lilat jamssijauhe – 1kg

    Ube-lilat jamssijauhe – 1kg

    €49,99
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €49,99 per kg
  • Kurpitsamaustejauhe irtotavarana 1 kg | Tukkumyyjä Euroopassa
    Kurpitsamaustejauhe irtotavarana 1 kg | Tukkumyyjä Euroopassa

    Kurpitsamaustejauhe irtotavarana 1 kg | Tukkumyyjä Euroopassa

    €21,00
    Normaalihinta
    Yksikköhinta €21,00 per kg