Paieškos rezultatai: Paieškos rezultatai
34 rezultatai
-
-
Mėlynosios spirulinos milteliaiMėlynosios spirulinos milteliai
Įprasta kaina €19,95Vieneto kaina per -
-
-
-
Mėlynosios spirulinos milteliai 500gMėlynosios spirulinos milteliai 500g
Įprasta kaina €179,00Vieneto kaina €358,00 per kg -
-
-
Ekologiški acai milteliai 500gEkologiški acai milteliai 500g
Įprasta kaina €90,00Vieneto kaina €180,00 per kg -
Ekologiškos matcha arbatos milteliaiEkologiškos matcha arbatos milteliai
Įprasta kaina €15,95Vieneto kaina €227,86 per kg -
Violetinių saldžiųjų bulvių milteliaiVioletinių saldžiųjų bulvių milteliai
Įprasta kaina €15,95Vieneto kaina €227,86 per kg -
Kaktuso kriaušės milteliaiKaktuso kriaušės milteliai
Įprasta kaina €18,95Vieneto kaina €270,71 per kg -
Juodųjų goji uogų milteliaiJuodųjų goji uogų milteliai
Įprasta kaina €17,95Vieneto kaina €256,43 per kg -
-
-
-
Rožinės pitajos milteliai 500gRožinės pitajos milteliai 500g
Įprasta kaina €110,00Vieneto kaina €220,00 per kg -
Juodojo kakavos milteliai 100gJuodojo kakavos milteliai 100g
Įprasta kaina €15,99Vieneto kaina per -
Ekologiški matcha milteliai 500gEkologiški matcha milteliai 500g
Įprasta kaina €110,00Vieneto kaina €220,00 per kg -
Drugelio žiedų milteliai 500gDrugelio žiedų milteliai 500g
Įprasta kaina €120,00Vieneto kaina €240,00 per kg -
-
-
-
Ekologiški geltonojo kurkumino milteliaiEkologiški geltonojo kurkumino milteliai
Įprasta kaina €14,95Vieneto kaina per






